Проблема з газовим постачальником

Змінила постачальника газу і отримала через 4 дні борг у розмірі 220 гривень. Така проблема виникла у полтавки Тамари Зінченко. Під час укладання договору, говорить вона, дії працівника «Нафтогазу» були підозрілими та сумнівними.

Тамара Зінченко – полтавка: Коли я прийшла, вона взяла документ сина, його паспорт і чомусь дивно себе поводила. Договір оформили і вона каже: швидко ставте підпис, бо мені ніколи.Виявляється, вона оформила документ неправильно. По правилу вона мала цей документ-рахунок внести в договір, і цей рахунок ліквідувати, а новий рахунок завести, цього не відбулося. Договір вони мали і мені дати на руки, і собі лишити, цього не було.

Жінка нарікає на некомпетентність працівників компанії, мовляв, її ошукали, договір укладено неправильно і борг виник помилково - говорить Тамара Зінченко.

Тамара Зінченко – полтавка: Мені кажуть в банку - ви заборгували 220 гривень, я кажу: як так? За 4 дні, звідки вони взялися. Вони сказали - ви украли наш газ, ти крадійка. Ви вкрали разом з «Полтавагазом» наш газ.

За коментарем ми звернулися до газового постачальника «Нафтогазу», у компанії свою провину не визнають, говорять: всі договори із клієнтами підписано провомірно. Юристи ж кажуть - борг виник через одну об’єктивну підставу. Цьогоріч навесні, коли «Полтавагаз» заявив про те, що не буде здійснювати газопостачання, на ринок вступив постачальник останньої надії в особі «Нафтогазу» і, відповідно, за газопостачання варто було сплачувати вже «Нафтогазу».

Юрій Ночовний - юрист Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: Безпосередньо за той місяць потрібно було здійснювати розрахунок на рахунки постачальника останньої надіїколи вони приєдналися до «Нафтогазу», фактично виник борг за той місяць, коли вони не розрахувалися. Потрібно звернутися до попереднього постачальника із заявою і зазначити, що в такому місці було помилково сплачено на такий-то абонентський рахунок і попрохати повернути цю суму, вказавши номер рахунку, куди необхідно перерахувати кошти.

Після цього варто розрахуватися із постачальником, якому заборговано за послуги, додає Юрій Ночовний.