В Решетилівці встановили спортивні майданчики

Із QR-кодами та безпечним тренажерним обладнанням. Такий вигляд має реалізація президентської програми «Здорова Україна». На Полтавщині цих майданчиків вже 13, 3 з яких – у Решетилівській громаді. Кожен з них обладнаний брусами для віджимання, тренажерами для пресу, тумбою для стрибків, турніками та кільцями. Як розповідає вчитель фізичної культури Решетилівського ліцею, майданчики безпечні для дітей будь-якого віку.

Валерій Яременко, вчитель фізичної культури Решетилівського ліцею ім. Івана Олійника: Чим вони гарні, ці спортивні майданчики? По-перше, це сучасне тренажерне обладнання. По-друге, це травмобезпечне обладнання. Тут штучне покриття теж травмобезпечне, яке дасть змогу дітям хорошо займатися в будь-яку погоду.

Нові спортивні майданчики спеціально будують поблизу багатоповерхівок, у скверах та парках, де частіше збирається молодь. Аби підростаючому поколінню було цікаво займатися на таких спортивних локаціях, кожен майданчик облаштували QR-кодами. Скануючи їх, дитина має змогу вибрати тренування будь-якої складності із відомими персоналіями. Така доступна і безкоштовна спортивна інфраструктура подобається як учням, так і вчителям.

Валерій Яременко, вчитель фізичної культури Решетилівського ліцею ім. Івана Олійника: Діти зараз дуже багато часу проводять в різного роду соціальних мережах. Їх важко витягти на вулицю і змусити займатися якимось спортом. І коли дитина вигляне у вікно з власної квартири, подивиться, що тут хтось займається спортом, робить якісь вправи, їй самій захочеться прийти сюди і теж щось поробити.

Найближчим часом у Полтавській області заплановано встановити ще 105 таких спортивних майданчиків, 33 з яких буде у Полтаві. А до кінця 2022 року на Полтавщині обласна державна адміністрація розраховує обладнати 500 тренувальних майданчиків.