Погода на свята

На травневі свята можна планувати поїздки на природу, переконують синоптики. Перша декада останнього місяця весни буде досить теплою і сухою, хоча і вітряною. На Свято праці синоптики прогнозують суху спекотну погоду. Вдень повітря прогріється до 28 градусів тепла. Трохи прохолодніше буде 2 та 3 травня - вночі 7-12 градусів, удень - 23 тепла. Не доведеться тепло одягатися і на Великдень, який цього року припадає на 5 травня.

Любов Бідюк
начальник відділу гідрометзабезпечення обласного центру з гідрометеорології
«4-6 травня без опадів, температура знову підвищиться: вночі очікується 9-14 градусів вище нуля, вдень 20-25 градусів тепла.»

Істотне похолодання фахівці очікують із 7 числа. У Свято перемоги і дні, що передуватимуть йому, нічна температура впаде майже до нуля. У денні години термометри показуватимуть від 11 до 16 градусів. Не зважаючи на перепади температури, у перші дні травня дощів та гроз не буде - вони почнуться у середині місяця. Метеорологи зазначають: порівняно із сухим квітнем травень буде щедрим на опади, яких випаде близько норми. Натомість кінець травня буде знову сухим і спекотним. Загалом за прогнозами середня температура цього місяця на 2 із половиною градуси перевищить середню.