У полтавському ТРЦ відкрили центр вакцинації

У Полтаві побільшало центрів масової вакцинації населення. Ще один відкрили у торгово-розважальному центрі «Екватор». Натомість, в «Універсам Полтава», що в мікрорайоні «Алмазному», вакцинацію тимчасово припинили. Як говорить координатор вакцинальної кампанії від COVID-19 у регіоні Олександр Оглобля, перед тим, як відкрити пункт щеплення, щодня логістично продиться моніторинг: де є попит на вакцинацію?


Олександр Оглобля, координатор вакцинальної кампанії від COVID-19 у регіоні: На сьогоднішній день у нас працює 14 центрів масової вакцинації по області. Також у нас є 112 постійних пунктів при лікувальних закладах і 69 мобільних бригад працюють в організованих колективах. Завдяки такій мережі вакцинальних пунктів нині вдалося в області щепити понад 800 тисяч осіб, що становить переважну більшість населення.

Першу дозу вакцини у новому пункті імунізації прийшла отримати полтавка Людмила. Про відкриття цього центру вакцинації, каже, дізналася від знайомих.

Людмила Івлєва, полтавка
: Я обрала вакцину Pfizer. Це моя перша вакцина, яку я вважаю найкращою, бо вона приймається за кордоном. Ми то перехворіли минулого року, але вирішили все рівно зробити.

Працює новий центр масової вакцинації щодня з 11:00 до 19:00. Тут вакцинують трьома препаратами на вибір: «AstraZeneca», «Pfizer» та «Coronavac». Аби отримати щеплення, потрібно прийти із паспортом та ідентифікаційним кодом. Громадян можуть вакцинувати і без декларації із сімейним лікарем.


Нагадаємо, що на Полтавщині з початку жовтня розпочали діяти додаткові пункти щеплення на базі відділень Укрпошти. Як повідомив Олександр Оглобля, нині вони змінюють концепцію такої вакцинальної кампанії.

Олександр Оглобля, координатор вакцинальної кампанії від COVID-19 у регіоні: Сьогодні акценти розставлені таким чином: в містах доступність і так більша, тому що є центри масової вакцинації, а проєкт Укрпошти тепер буде працювати виключно в сільській місцевості, тому що там він виправдовує себе більше.