Звалище у Полтаві: мешканці 5-поверхівки продають квартири через алергію

Вже кілька років поспіль мешканці п'ятиповерхівки по вулиці Київське Шосе, 92/2, скаржаться на антисанітарію та бруд навколо будинку. Пані Анна проживає тут 49 років. Каже, біля будинку зруйнували 2 труби для зливової каналізації, а за парканом - загальний туалет.

Ганна Перебийніс - мешканка будинку по вул.Київське Шосе, 92/2: Ми всім під’їздом боремося з тим, що у нас порушили елементи прибудування. Забрали 2 труби ті, що стічні води були, все стікало. На углу будинку утворилося звалище, незаконно перетягли кусок забора ближче до будинку на 10 м, основали там звалище.

Гори сміття, нестерпний сморід, зарості амброзії та глибокі калюжі, куди потрапляють мастила з найближчої автостоянки, вода потрапляє в підвали. Серед мешканців будинку почастішали випадки алергії, дехто не витримав та продав на 1 поверсі квартиру.

Ганна Перебийніс - мешканка будинку по вул.Київське Шосе, 92/2:  І оце звалище випаровується, туалет отой розвалений, і оце нам все - на балкони.

Марія - мешканка будинку по вул.Київське Шосе, 92/2:  Поки стоянки не було, у нас було все благополучно. Почали стройку тут, почали виливати усілякий непотріб сюди, на нашу сторону, що дихати нічим.

Десятки звернень до управління ЖКГ, районної ради, депутатів, була й екологічна комісія, - кажуть мешканці будинку.


Ганна Перебийніс - мешканка будинку по вул.Київське Шосе, 92/2: ЖЕК, благоустрій, по санітарному стану і оці всі комісії приходили сюди, всі збіглися, подивилися і сказали - це ужас.

Проте, проблема не вирішується. Неодноразово зверталася до всіх інстанцій і депутатка Шевченківської райради Світлана Ільїна, яка живе у сусідньому будинку, тож всі незручності, говорить, відчуває на собі.

Світлана Ільїна - депутатка Шевченківської районної у м.Полтава ради: Ця ситуація тягнеться давно, багато вже років, почалася вона з того, як дали землю в аренду. Хазяєва знаходяться в Дніпрі, якийсь телефон вказаний, але по ньому ніхто не відповідає. Найбільша біда - у цьому туалеті. Коли будувалось, ним користувалися, але на сьогоднішній день ним не користуються… і коли дощі воді нікуди діваться, і все, що з туалета, розмивається дощами. Влада мені пояснила, що ця територія здана в оренду і влада не має права там наводити порядок.

Мешканці будинку певні: влада міста має вплинути на орендаря, щоб той навів лад на цій території. Отримати коментар в управлінні ЖКГ нам наразі не вдалося, тож ми продовжуємо відстежувати ситуацію та залишаємо за всіма сторонами право висловити свою думку з цього приводу в ефірі нашого телеканалу.