Полтавські депутати звернуться до Президента

3 листопада відбулася 6 сесія Київської районної в м.Полтаві ради 8 скликання. На порядку денному - 37 питань. Серед них - затвердження звіту за перше півріччя та про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку. Затвердили і прогноз бюджету Київського району на 2022-24 роки.

Аліна Гаркун - керівник фінансового відділу виконкому: За перше півріччя виконано доходів на 25 млн 140 тис 992 грн. Видатків на 25 млн 123 тис 65 грн. Бюджет району у нас більш як 56 млн, левова частина цих коштів - на утримання установ району, в нас 4 установи, 3 головних розпорядника і 1 - нижчого рівня. І ми виконуємо міські, районні і обласні програми захисту населення.

Депутати проголосували і за внесення змін до рішення 2 позачергової сесії 8 скликання від 24 лютого «Про умови оплати праці голови райради та його заступника».

Вадим Сорока - депутат Київської районної ради: Один из важних вопросов, которые мы утвердили, - это уменьшение зарплат для руководителей Киевского района. Для руководителя и всех заступників. Примерно на 20% от общей суммы, которую они получают для того, чтобы зарплаты не превышали тех сум, которые мы визначили на комисии.

За непідвищення. 21. Хто проти? Хто утримався? Хто не брав участі, 3. Дякую, рішення прийняте.

Проголосували і за звернення до Президента з приводу належного фінансування сфери охорони здоров’я.

Алла Раковецька - голова фракції ЄС у Київській районній в м.Полтаві раді: По-перше, погасити заборгованості з оплати праці медпрацівникам, не допустити скорочення медпрацівників, особливо зараз, в період пандемії. І третє - в проекті держбюджету на 2022 рік передбачити фінансування сфери охорони здоров’я в повному обсязі.

В цілому депутатський корпус впорався з усіма питаннями порядку денного, каже голова Київської районної у м.Полтаві ради С. Синягівський.

Сергій Синягівський - голова Київської районної у м.Полтаві ради: Всі питання було розглянуто, а це - життєдіяльність райради, це - питання соцзахисту, територіального центру, життєдіяльності інших управлінь і відділів. Різних допомог. І основне, що ми виносили земельні питання.


Але на сесії так і не затвердили проектну документацію щодо передачу у власність користування земельними ділянками. Усе через те, що деякі фракції проігнорували сесію, - говорить Сергій Синягівський.

Сергій Синягівський - голова Київської районної у м.Полтаві ради: Сьогодні ми бачимо, що сесію позачергову проігнорували такіф фракції, як Рідне Місто, Свобода і частково Слуги народу.

Василь Ковальчук - житель Київського району м.Полтави, громадський активіст: Це порядка 20-30 ділянок, уже документи відпрацьовані. На позаминулій сесії знову ж таки не затвердили проекти документації. Це страшне, люди колотяться, платять гроші, розробляють проекти, а не можуть отримати ділянки.

Для затвердження проекту у голосуванні має взяти участь 26 депутатів з 38, говорить Сергій Синягівський. При цьому напередодні відбулася президія за участю усіх голів фракцій, які закликали усіх депутатів прийти на сесію.