На Полтавщині визначили найкращі заклади освіти з інклюзивним навчанням

На Полтавщині визначили найкращі заклади освіти з інклюзивним навчанням

 4 листопада у Полтавській облдержадміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ІІ етапу обласного конкурсу «Кращий заклад освіти з інклюзивним навчанням». Про це йдеться на сайті Полтавської ОДА. Цього року конкурс проводиться вперше у межах реалізації національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні та дії Обласної програми «Розвиток освітнього простору Полтавщини на 2021-2025 роки».

Переможцями конкурсу стали 9 закладів освіти:

У номінації «Заклад дошкільної освіти з інклюзивним навчанням» перше місце здобув ДНЗ ясла-садок «Ромашка» (Решетилівка), друге місце – заклад дошкільної освіти «Веснянка» (Гадяч), третє – ЗДО «Золота рибка» (Горішні Плавні).

У номінації «Заклад загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням» перемогла ЗОШ I-III ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради. Друге місце здобула Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги, третє – Козельщинський ліцей.

У номінації «Заклад професійної (професійно-технічної) освіти з інклюзивним навчанням» перемогу здобуло Полтавське вище міжрегіональне професійне училище. Друге місце у Професійного аграрного ліцею (Кобеляки), третє здобуло Вище професійне гірничо-будівельне училище.

Переможці конкурсу нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації з врученням сертифікатів на суму 150000 гривень за перше місце, 100000 гривень – за друге місце, 50000 гривень – за третє.