«Я по осені іду»: у Полтаві відкрили фотовиставку в обласній бібліотеці

«Я по осені іду» – фотовиставка під такою назвою відкрилася у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Котляревського. Її авторка - художниця та видавець Анна Грибан. Вона говорить: осінь - пора з особливим шармом, і її різнобарвна природа неабияк надихає.

Ганна Грибан - фотохудожник, директорка видавництва «Дивосвіт»: Цьогорічна осінь надзвичайно прекрасна. Тепла, по-справжньому золота. Ну це така краса, мимо якої неможливо пройти. Взагалі, якщо я іду по місту, око саме собою наче «вихоплює» такі гарні моменти, і завжди хочеться їх залишити в пам’яті. І не тільки для себе, а й для інших людей. Тому і з’явилася ця виставка.

Ганна Грибан - багатогранна творча особистість. Фотограф, художник-графік, аквареліст і видавець з більш як 40-річним стажем, яка тісно співпрацює з письменниками та науковцями. Серед них - і відомий ботанік Віктор Самородов, який не пропускає жодної виставки Ганни Грибан.

Віктор Самородов - ботанік, доцент кафедри захисту рослин ПДАУ, Заслужений винахідник України: Вона - художник прекрасний. А що таке золота осінь? Це - зміна пігментів у рослинному світі. А що таке пігменти? Це фарби. І от Ганна Петрівна побачила усі ці чудові фарби.

Кожна з представлених світлин, наче живописний твір, - ділиться враженнями художник Євген Пілюгін

Євген Пілюгін - художник, педагог: В кожній роботі - погляд художника: я бачу акварель, темпера, масло. Ці пейзажі з акцентами так зняті… Це - живопис.

На відкритті фотовиставки Ганни Грибан «Я по осені іду» виступили відомі полтавські барди та поети. Експозиція працюватиме до кінця місяця.