Через протест Полтавський міськвиконком не розглянув питання про забудову на Героїв АТО

Ганьба!

Сьогодні засідання виконавчого комітету міської ради пройшло вкрай напружено. Завітали люди, які незадоволені забудовою по вулиці Героїв АТО, 81. Вони вимагали пояснень від міського голови Олександра Мамая, але той ситуацію прокоментувати відмовився.

Дайте відповідь! Відповідь! Відповідь!

Членам виконкому роздали два порядки денного засідання, - розповідає депутат міської ради Юліан Матвійчук. Відрізнялись вони одним пунктом.

Юліан Матвійчук, депутат Полтавської міської ради:
Вийшло так, що він дав два порядки денних. Один – з питанням Героїв АТО, 81, другий – без цього питання. Тобто, порядки денні могли підмінитися в залежності від кількості людей. Це яскравий показник того, що акції протесту, вони працюють, вони дієві. Треба, щоб поставили це питання на порядок денний та проголосували проти нього, а так він буде кожного виконкому ставити це питання і будуть збиратися люди.

Юліан Матвійчук каже: те, що робить Олександр Мамай у міській раді, починає бути схожим на тоталітарний режим. Додає: громаду не заслухали й слова опозиційним силам теж не дали. Як наслідок, це питання просто зняли з порядку денного. 

Попри напружену атмосферу, члени виконкому розглянули питання, які стосуються встановлення меморіальних дошок, виділення коштів за Програмою соціального забезпечення «Турбота» та про перекриття руху транспортних засобів на вулиці Автобазівській до 8 грудня.