Гарячі обіди для безпритульних: на Південному вокзалі триває акція «Нагодуй бідного»

Обов’язково в меню – гарячі страви. З настанням холодів благодійна організація «Карітас Полтава» другий рік проводить щорічну акцію «Нагодуй бідного». Щосереди о 16:00 на Південному залізничному вокзалі безкоштовні обіди роздають безпритульним і тим, хто опинився в кризі. Кожного тижня страви привозять різні.

Алла Раковецька, керівник проєктів БФ «Карітас Полтава»:
Сьогодні у нас в меню: борщ, каша, салат, печиво. Це такий гарний повноцінний обід.

Досвід показав, що в тому році ми починали з 30 порцій, і ця кількість збільшилася до 50. Зараз поки що початок листопада, то це біля 30-40 людей. Коли настануть морози, то ця кількість буде збільшуватися.

Оксана Корольова-Буцко, заступник директора БФ «Карітас Полтава»: До нашої акції можна долучитися двома способами. Перший: перерахувати кошти на наш рахунок. Другий: це принести до нашого офісу уже готові куплені продукти. Це можуть бути овочі, печиво, цукерки, крупи, тушонка, консервація, хліб, столові одноразові прибори.

Така акція традиційно триватиме до весни. Благодійники говорять: для цієї довготривалої справи продуктів потрібно чимало. Тож звертаються до небайдужих полтавців, аби ті долучалися та допомогли потребуючим людям пережити холод.