Власники підробного ковід-сертифікату в разі зізнання можуть вакцинуватися без санкцій

Ті, хто купили Ковід-сертифікат і свідомо в цьому зізнаються, можуть щепитися без проблем. Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак під час брифінгу.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я:Ми проводимо розслідування, відповідно, шукаємо, де це, які це бази та можемо розпочати їм реальне щеплення. Це дозволяє людині визнати і сказати, що я отримав сертифікат, я готувався не щепитися, і це визнання того, що відбулося фальшиве.

А ось у двох додаткових лікарнях Полтавщини з'являться «ковідні» відділення. Роблять це задля розвантаження системи.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я:Рівень завантаженості ліжок у нас постійно збільшується. Ми вже сьогодні подаємо знову на регіональний рівень ще дві лікарні і включаємо - це буде Зіньківська лікарня, яка буде надавати допомогу, і Решетилівська. На підході зараз готуємо й інші лікарні, які теж розгорнуть для надання допомоги пацієнтам з Ковід.

Нині найбільша кількість виявлених хворих – саме у Полтаві, тому в обласному центрі – і найбільше навантаження на місцеві лікарні, розповів Віктор Лисак.Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я: При тій кількості, які є виявлені, так, вони зменшилися, кількість виявлених, але все-таки у нас залишається високий і, відповідно, є навантаженість на госпітальний сектор в місті Полтава.  Нині щоденно в області роблять понад 10 тисяч щеплень, підсумували на брифінгу.