«Ні забудові!»: у Полтаві відбулася акція протесту

Ні забудові! Ні забудові!


З такими гаслами та з плакатами полтавці протестували під міською радою. Вже не вперше вони привертають увагу громадськості до забудови по вулиці Героїв АТО, 81, яку місцеві жителі вважають незаконною. Нині вони виступають проти встановлення будівельної техніки.

Ганна Мельникова, голова кооперативу по вул.Героїв АТО, 83: Забудовник вияснив, що кран не поміщається на будівельний майданчик. І зараз таким банальним перекриттям пішохідного руху фактично буде продовжена ця земельна ділянка під цю забудову на дуже велику територію. Слідчі органи подали в суд клопотання про арешт будівельного майданчика. Це не зупиняє міську владу. Судового засідання ще не було, кримінальна справа триває.

Катерина Волошина, проти забудови: На основі чого буде ставитися техніка на неорендованій території? Просто рішенням перекрити рух? Нас це обурює. Обурює, що видаються дозволи. Обурює, що забудовник продовжує свої дії, не дивлячись на кримінальну справу.


Наталія Бажан, проти забудови: Ви би бачили той кран, що там лежить? Це тільки на металобрухт. Він взагалі не годиться для такого. Це небезпека. Будинок може пошкодитися, наше життя під загрозою, на АТБ може впасти, на дорогу. Чому так відбувається, і чому даються такі незаконні дозволи?

Встановлення будівельного крану - не єдине, що непокоїть місцевих мешканців. Вони вкотре нагадують про проблеми, які виникають у них через це будівництво. Серед них: навантаження на стару комунальну інфраструктуру, зникнення рекреаційної зони перед будівлею та відстань між їх будинком і новобудовою.

Микола Дмитрович, проти забудови: Будинок напроти будинку буде стояти в двадцяти метрах один від одного. Одна десятиповерхівка і інша. Можна буде у вікна дивитися, знайомитися і не тільки. У бінокль будемо дивитися, що робить інший, і без бінокля теж.

Мітингувальники відправилися до сесійної зали міської ради на засідання міськвиконкому. Проте питання по забудові на Героїв АТО так і не розглянули. Незважаючи на постійні протести місцевих жителів, будівництво продовжується.

Іванна Дімова, журналістка
: Згідно з будівельним паспортом об’єкта, будівництво багатоквартирного будинку має закінчитися у липні 2023 року. Нині територію обгородили залізним парканом і вже провели світло та воду.