7 листопада відзначатиметься День працівника соціальної сфери

Полтавщина – один з кращих регіонів в Україні за рівнем надання соціальних послуг населенню. Про це йшлося на нараді, що відбулася напередодні Дня працівника соціальної сфери, який відзначатимуть 7 листопада. Нині соціальна сфера області налічує майже сто установ.

Катерина Рижеченко, заступник голови Полтавської ОДА: Наразі 98 установ та закладів загальною чисельністю понад більше 5000 працівників. Дякую вам за той високий рівень соціального захисту, який ви забезпечуєте.

Перед системою соцзахисту населення нині постають численні виклики. За час карантину жодна установа соцзахисту не припиняла свою діяльність, розповіла Людмила Корнієнко.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА: Ми приділяємо увагу стабільної роботи кожної установи, тому що ми працюємо безпосередньо з людьми та для людей. Через систему соцзахисту населення реалізується 42 Державні соцпрограми, якими охоплено більше 600 тисяч населення області.

Привітав присутніх і заступник голови Полтавської облради Олег Бєлоножко.

Олег Бєлоножко, заступник голови Полтавської облради:  Шановні працівники системи соціального захисту населення, особисто вам дякую за всі ті добрі справи, які ви робити для людей, за нелегку щоденну працю, за професіоналізм та небайдужість вашу. З обласного бюджету лише в цьому поточному році було виділено 390 мільйонів гривень на розвиток цієї галузі, і допомогу отримало 36 тисяч мешканців області.

Наразі соціальним піклуванням охоплено близько 700 тисяч осіб або 55 відсотків населення області.