Голову Щербанівської громади Ігоря Процика підозрюють у службовій недбалості

Голову Щербанівської громади Ігоря Процика підозрюють у службовій недбалості

Служба безпеки України викрила нанесення мільйонних збитків державному бюджету. Кошти були виділені з Державного фонду регіонального розвитку на реконструкцію важливих інфраструктурних об’єктів Полтавщини. Про це йдеться на сторінці СБУ у Полтавській області на Фейсбуці.

За попередньою версією слідства, службові особи однієї з об’єднаних територіальних громад (ОТГ) регіону уклали договір на проведення ремонтно-будівельних робіт спортивного комплексу. 

Загальна вартість договору становила 37 млн грн.За результатами виконаних робіт, підрядником було складено відповідні акти, до яких включили обладнання й матеріальні цінності, що фактично не поставляли. 

Службові особи ОТГ ці акти виконаних робіт прийняли та оплатили в повному обсязі.Проведена експертиза підтвердила факт завищення вартості вказаних ремонтно-будівельних робіт і встановила, що сума збитків становить більше ніж 2 млн грн.

Очільнику громади повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування, вирішується питання щодо оголошення підозр іншим фігурантам кримінального провадження. Заходи із викриття протиправної діяльності проводили співробітники СБУ за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури.