У Миргородському районі жінку з підозрою на COVID ушпиталили з допомогою офіцера громади

Про небезпечну для життя 53-річної жінки ситуацію, що сталася у селі Слобідка Миргородського району, до поліції повідомив її родич. Про це йдеться на сайті ГУНП у Полтавській області. Заявник зауважив, що колишній чоловік не впускає до будинку працівників швидкої медичної допомоги, порушуючи право хворої на отримання кваліфікованої допомоги в медичному закладі.

gosp2-0.jpg

На повідомлення негайно відреагував поліцейський офіцер територіальної громади Анатолій Веремчук. На місці з’ясувалося, що чоловіка немає вдома, а двері будинку зачинені. Щоб надати можливість медикам та родичу хворої потрапити до приміщення, капітан поліції зірвав навісний замок. Виснажену хворобою власницю оселі знайшли в одній з кімнат. На щастя, жінка була у свідомості, однак у критичному стані. Після огляду та невідкладних маніпуляцій, необхідних для стабілізації її стану, поліцейський разом з медпрацівниками перенесли хвору до карети швидкої допомоги. Жінку з гострою пневмонією та підозрою на інфікування COVID-19 госпіталізували до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування. На часі її здоров’ям опікуються лікарі.

gosp-1.jpg

Найближчим часом буде надано оцінку діям 66-річного чоловікова, який поставив колишню дружину у небезпечний для її життя стан, повідомив офіцер громади.