У Галереї мистецтв у Полтаві презентували виставку гобеленів «Роздуми»

Свої «Роздуми» представила у Галереї мистецтв заслужений майстер народної творчості України. Це – виставка гобеленів. Авторка робіт Ольга Пілюгіна все своє життя присвятила цьому виду мистецтва. Говорить: справа – спадкова, адже народилась мисткиня в родині художників.

Ольга Пілюгіна, заслужений майстер народної творчості України, член НСХУ та НСМНМУ: Я дякую своїм батькам за те, що розгледіли, спрямували мене, і постійно підтримували мене. Також своїм рідним, своєму чоловіку, сину.

На виставці представлені нові та вже відомі гобелени різних років. Твори виконані у давній техніці двостороннього гладкого ручного ткання натуральними вовняними нитками. Майстриня говорить: кожен гобелен - це певний період життя.

Ольга Пілюгіна, заслужений майстер народної творчості України, член НСХУ та НСМНМУ: Робили експозицію спокійно, тихо, мирно, і наскільки радісно було, що я вам цього не можу передати. Я дуже рада, що ця виставка відбулася, що тут вийшла така гарна експозиція.

Голова Полтавської обласної організації Національної спілки художників України Юрій Самойленко говорить: гобелени Ольги Пілюгіної цікаві своєю фактурою та глибиною.

Юрій Самойленко, голова Полтавської обласної організації НСХУ: Можна по-різному відноситися до виконання майстрами, але це традиції Франції, гобелен - це що, це майстерність Гобелена Франції, прізвище Гобелен, і вони ткали просто унікальні речі, могли ткати портрет живописного самовдосконалого майстерності.

Гобелени Ольги Пілюгіної знаходяться у багатьох приватних, корпоративних і музейних зібраннях. Авторка робіт - учасниця понад чотирьохсот міжнародних, всеукраїнських, регіональних та родинних виставок.