Перевезення – за сертифікатами: на Полтавщині можуть запровадити додаткові обмеження

Внутрішньообласні перевезення – за сертифікатами. На Полтавщині можуть запровадити додаткові ковід-обмеження. Про це повідомили під час апаратної наради в облдержадміністрації.

Віктор Лисак, директор: Люди інфікуються, вірус є надзвичайно контагіозним. На кожен випадок, який ми реєструємо, є 15 контактних осіб. Щоденний приріст ми бачимо.

Тим часом 128 носіїв стафілококу виявили під час перевірок харчоблоків у закладах освіти Полтавщини. Утім, масових спалахів харчових отруєнь та інфекційних захворювань, пов’язаних із харчуванням, в області не реєстрували. Минулоріч їх було 3: у Миргородському, Кременчуцькому та Полтавському районах. Усього в області зафіксували 1294 випадки гострих кишкових інфекцій, повідомили чиновники.

Андрій Хайлов, в. о. ген. директора Полтавського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України: В порівнянні з минулим роком захворюваність знизилась на 17 відсотків. Найгірші показники захворюваності - Пирятин, Зіньків, Решетилівка. Переважна кількість осіб, що захворіли, - діти.

Також на апаратній нараді повідомили: у 2021 році на фінансування галузі освіти Полтавщини передбачили державні субвенції в сумі понад 3,6 мільярдів гривень. Ці кошти планують витратити на виплату заробітної плати педагогічним працівникам закладів освіти, реалізацію програм «Нова українська школа», «Спроможна школа для кращих результатів», на надання держпідтримки особам з особливими освітніми потребами та на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної освіти.