Майже тисячу "шумахерів" на дорогах Полтавщини упіймали патрульні у жовтні

Понад 800 постанов за перевищення швидкості склали патрульні Полтавщини у жовтні. "Шумахерів" на дорогах ловили за допомогою приладу TruCam. Про це нашому телеканалу повідомила старша інспекторка з особливих доручень відділу зв'язків з громадськістю Аліна Кондратенко.

Аліна Кондратенко, старший інспектор з особливих доручень відділу зв'язків з громадськістю: За жовтень поточного року патрульні поліцейські склали понад 800 адміністративних матеріалів за перевищення швидкісного режиму. Із них 760 - за перевищення швидкісного режиму більше, ніж на 20 км/год і понад 130 - за перевищення швидкісного режиму понад 50 км/год. За це вже передбачена відповідальність - штраф у розмірі 1700 грн.

Найбільше перевищення швидкості у жовтні зафіксували у Полтавському районі. Водій на "Рендж Ровері" летів зі швидкістю 183 км/год там, де максимально дозволено лише 50 км. У патрульній поліції закликають водіїв бути відповідальними на дорозі та не нехтувати правилами дорожнього руху.

Аліна Кондратенко, старший інспектор з особливих доручень відділу зв'язків з громадськістю: Ми закликаємо водіїв дотримуватися ПДР. Перевищення швидкісного режиму - це одна із причин дорожньо-транспортних пригод.

Саме заради зниження аварійності на дорогах в Україні встановлюють відеокамери автоматичної фіксації швидкості.


Наразі в Полтаві працює 8 таких камер, каже Аліна Кондратенко. І додає - невдовзі ця цифра зросте до 18.