У 34 та 37 школах Полтави ремонтують їдальні

Капітальні ремонти харчоблоків тривають у 2-х освітніх закладах Полтави - 34-й та 37-й школах. Для облаштування сучасних їдалень влада витратить з бюджету понад 10 мільйонів гривень платників податків, каже міський голова Олександр Мамай.

Олександр Мамай, голова Полтавської міської ТГ: Ми започаткували 2 такі пілотні проєкти - це 34 гімназія і 37, яка знаходиться в мікрорайоні Левада, і якщо ми будемо по 3 по 4 школи кожного року це робити, то за 5-6 років ми змінимо всі їдальні в найбільших школах, і це призведе до гарного харчування наших дітей. На дві школи виділено понад 10 мільйонів гривень. Виділили тільки на цю школу понад 4 мільйона на ремонтні роботи.

Це їдальня школи №34. Тут зможуть одночасно харчуватися 250 школярів, яких обслуговуватимуть семеро працівників харчоблоку:

Любов Єрмак, директор Полтавської ЗОШ №34
: Ми отримаємо в результаті ремонту чудову їдальню із сучасним обладнанням технологічний, що важливо, із сучасною системою вентиляції, із сучасними меблями, із сучасним дизайном, що важливо для дітей, для їх розвитку. Абсолютно стовідсотково змінюється електропроводка, виконані всі електромонтажні роботи.

А так виглядає у ході ремонту їдальня школи №37. Тут вже закупили сучасне технологічне обладнання, облаштували перегородки у харчоблоку, а також оновили роздаткові лінії. За словами директорки школи №37 Ірини Пасюри, невдовзі для дітей придбають столовий посуд та кухонний інвентар.

Ірина Пасюра, директор Полтавської ЗОШ №37: Ремонтні роботи розпочато з 10 жовтня і плануються закінчитися до зимових свят. Школі – 31 рік, за цей період капітальних ремонтних робіт не проводилося. На даний час закуплено все технологічне обладнання і ремонтується як обідня зала, так і зала для приготування їжі. Для того, щоб діти повноцінно харчувалися, в їдальні буде працювати 6-7 чоловік.


Обідати у новій їдальні школярі зможуть уже після Нового року - запевнили керівники обох начальних закладів.