Проєкт «Говерла»: на Полтавщині USAID допомагатиме громадам розвиватися

«ГОВЕРЛА» - на Полтавщині: масштабний проєкт із американськими інвестиціями, націлений на розвиток громад в Україні, нарешті стартує і в нашій області.

Відповідну Угоду про наміри між Проєктом USAID «ГОВЕРЛА», Полтавською облдержадміністрацією та п’ятьма громадами-партнерами підписали 9 листопада. Учасниками проєкту стануть Миргородська, Оржицька, Диканська, Лубенська та Сенчанська ОТГ.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА: Цей проект про ефективне використання коштів, про ефективне формування бюджету, про аналіз тих прогалин, які є у сфері надання послуг нашим громадянам. Це той досвід, який США через програму USAID передають нам, щоб ми розбудовувалися в правильному, європейському, демократичному шляху.

Представники громад тішаться: кажуть, цей проєкт - важливий та потужний етап у їхньому розвитку.

Олена Сидоренко, Оржицький селищний голова
:  Ми бачимо у цій співпраці поштовх для руху вперед. Нам буде і методична допомога наразі потрібна. Нам потрібна сталість розвитку нашої громади, для нас цікава інвестиційна привабливість наших територій. Ми сподіваємося, що саме цей проект розкриє ті грані, яких ми й самі в собі не бачимо.

Керівник проєкту «Говерла» Габріель Абрагам відзначив мотивованість полтавських громад-учасників під час конкурсного відбору.

Габріель Абрагам, керівник проєкту «Говерла»: Пілотні громади в Полтавській області були відібрані на основі заявок, які вони подали на проект. Вони подавалися, виходячи з багатьох факторів, та одним із основних факторів була їх готовність співпрацювати з проектом «Говерла» та вмотивованість до розвитку.

Зазначимо, проєкт «ГОВЕРЛА» - це п’ятирічна програма, яка впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку.