Днями можуть запровадити ковід-сертифікати у громадському транспорті на Полтавщині

COVID-сертифікатам у громадському транспорті бути! Зміни можуть запровадити незабаром, про це повідомили на брифінгу щодо ситуації з COVID-19 у Полтавській області.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ПОДА: В певний період перейдемо до червоної зони, де будуть введені більш жорсткі правила. Будуть моніторингові групи з поліції, будуть вказувати штрафи. До речі, учора комісія ТЕБ та НС прийняла рішення посилити всім громадам карантинні заходи. Створити моніторингові групи, які повинні ходити перевіряти, складати адмінпротоколи.

9 листопада в Кременчуці від COVID померла 23-річна породілля. На жаль, жінку врятувати не вдалося, розповів Віктор Лисак.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ПОДА: На жаль, ми маємо летальний випадок – породілля. Боролися, спеціалісти виїжджали, робили усе можливе, неможливе, але ускладнення, які розвивалися. Немовля живе. А матір, на жаль, втратили.

Наразі у двох перинатальних центрах – у Полтаві та Кременчуці – під наглядом лікарів перебувають 14 вагітних. Місця у лікарнях, де надають допомогу хворим на COVID-19, заповнені на понад 62 відсотка. Із виділених 2274 ліжок 2224, за словами Віктора Лисака, забезпечені киснем.