У Полтаві волонтери придбали позашляховик на передову

Потужний позашляховик Mitsubishi Pajero Sport придбали для військової частини полтавських десантників, які перебувають на передовій. Кошти на авто збирав регіональний осередок ордену «Лицарі Колумба». Там кажуть: не очікували, що лише за 4-5 місяців вдасться зібрати потрібну суму - майже 9 тисяч доларів.

Євген Хайлов, Великий Лицар Полтавського осередку «Лицарі Колумба»: Цей автомобіль буде задіяний як в капеланській службі, так і в службі аеророзвідки 81 аеромобільної бригади. Ця бригада по 8 місяців знаходиться на передовій. На жаль, останній раз зазнала багато втрат. Тож ситуація складається така, що капелану треба бути постійно, навіть в самих гарячих точках. Духовно, морально підтримувати наших військових.

Машина не нова, проте - у хорошому стані. Вона легко впорається зі специфічними ґрунтами Донбасу. Бо ж коли погода кепська, проїхати там чимось іншим вкрай важко, - розповідає капелан Максим Кролевський.

Максим Кролевський, військовий капелан: Коли ми повернулися після восьмимісячного свого перебування в зоні бойових дій, то виникало питання щодо придбання повнопривідного позашляховика, яким би міг користуватися і я, щоби добиратися до наших військовослужбовців, які розкидані по різним позиціям, але в той самий час, щоб хлопці могли виконувати завдання за призначенням.

Наразі позашляховик готують до виїзду на фронт, але для повного технічного оснащення бракує лише зимової гуми, - зазначає отець Максим.

Максим Кролевський, військовий капелан: Звичайно, є нюанси, що автомобіль потрібно підготувати, щоб він нормально виїхав на ті 8 місяців у зону бойових дій, обслужити. Ми хочемо придбати сезонні колеса, які коштують близько 1000 доларів. Тому ми далі продовжуємо збір коштів, щоб придбати ті необхідні речі, які потрібні для того, щоб автомобіль міг себе почувати якнайзручніше і щоб бійці розуміли, що ця машина не підведе у найскладніших обставинах їхнього життя.


Допомогти нашим захисникам можемо і ми з вами. Реквізити, куди надсилати кошти, ви зараз бачите на екрані. Полтавський орден «Лицарів Колумба» оснащує наших бійців з самого початку воєнних дій на Сході країни. Зокрема, раніше на пожертви полтавців "лицарі" уже придбали та передали нашим захисникам безпілотники та інше необхідне на фронті військове обладнання.