Полтава в об'єктиві – до Дня аматорів народного мистецтва презентували фотовиставку

У Полтавському літературному музеї ім. Івана Котляревського презентували незвичайну фотовиставку. Адже цього разу експонуються роботи не професійного фотографа, а аматорські знімки відомого у Полтаві фотомитця Володимира Короткова. На 35 фотознімках - визначні події із культурно-мистецького життя самого музею.

Валентина Скриль, співробітниця Полтавського літературно-меморіального музею ім.І.Котляревського: Тут і зустрічі з цікавими людьми, і унікальні виставки, дитячі флешмоби і квести, і кулінарні фестивалі, і пошанування захисників України. На кожному такому заході найбажаніший гість у нас - Володимир Сергійович Коротков.

До цієї виставки автор готувався близько 15 років. Пан Володимир зізнається, за цей час зібралося в архівах сотні фото. Тому працівники музею допомогли обрати ті, де зафіксовані найяскравіші моменти.

Володимир Коротков, фотограф-аматор, автор виставки:
Я – фотограф-аматор, і намагаюся постійно робити із життя міста репортажні знімки. Не тільки ті, які показують красу нашого міста, а й красу наших людей, жителів, полтавців, українців. Це мені приносить велике задоволення: постійно працювати над літописом Полтави XXI століття.

Переглянути фотовиставку «Наші свята та будні» у музеї Котляревського можна буде до середини грудня.