Сільський шериф: як працюють поліцейські офіцери громади на Полтавщині

Сільський шериф Олег Бульвін одягає форму і збирається в рейд.

Понад сім років тому бажання зайнятися спортом та самовдосконалюватись привело юного хлопця з села Михайлівки, Гоголівської територіальної громади, до Харківського національного університету внутрішніх справ. Попри мамине бажання, щоб син сидів у краватці десь в банку, хлопець твердо вирішив життя своє пов’язати з правоохоронними органами.

Олег Бульвін, поліцейський офіцер Гоголівської територіальної громади: Так я вступив до Харківського університету внутрішніх справ. Там навчався на блоці - громадська безпека. Закінчив, три роки навчався, був курсантом. Потім я прийшов у відділення поліції Великобагачанське на роботу.

Спершу працював дільничним офіцером, аж раптом дізнався про нову реформу від Нацполіції - поліцейський офіцер громади. Не вагаючись, подав свою кандидатуру на місце так званого «шерифа».

Олег Бульвін, поліцейський офіцер Гоголівської територіальної громади: Повноваження збільшились, далися повноваження по контролю правил дорожнього руху, це велика кількість роботи. Дільничним було роботи менше, але роботи офіцером громади більше, і ти більше зможеш допомогти людям.

Євгенія Манич, кореспонденка: Ранок «шерифа громади» розпочинається о 7:30 після того, як він проходить медичне обстеження та відповідні наради, він отримує свій службовий автомобіль, і о 9 ранку виїздить на дороги Гоголівської громади.

Перед самим виїздом на патрулювання вулиць Олег повністю перевіряє автівку. Оснащене авто всім необхідним - від набору інструментів до каски та бронежилета.

Даний автомобіль оснащений сейфом для помпової рушниці, також тут є ліхтар для моєї роботи.

Перевірив автомобіль і поїхав на вулиці сіл. Спочатку заїжджає до магазинів, аби перевірити дотримання карантинних норм, а потім – до своїх підопічних. Це сім’ї, які опинилися в кризових ситуаціях, соціально незахищені особи.

Дільничний, Олег Миколайович Бульвін, пам’ятаєте, був у вас, приїздив.

Жителі громади своїм шерифом тішаться: кажуть, Олег - майже як рідний:

Він як шериф добросовісна людина, відповідає за свої слова постійно, для громади старається. Працює на совість.

Подобаються насамперед його професійні якості, він завжди з повагою ставиться до людей. Завжди реагує на всі звернення. І як людина, завжди чемний та уважний.

Раніше у нас працював дільничний, а зараз ми отримали шерифа. Зверталися ми за допомогою неодноразово і завжди він був на по готові дати допомогу.

Олег Бульвін знає кожну родину та кожного жителя громади особисто. У селищній раді, яка частоково платить шерифу зарплату, кажуть - порівняно з минулим роком кількість злочинів на території громаді знизилась на 10 відсотків.

Людмила Писаренко, секретар Гоголівської селищної ради: Олега Миколайовича ми знаємо не один рік. Завжди співпрацювала і громада, і адміністрація з ним. Він показав і показує себе, як грамотна юридично підкована людина, яка може допомогти у вирішенні любої ситуації.

Сам шериф каже: терпіти не може, коли його хвалять, по-поліцейськи сухо говорить про присягу і йде робити свою роботу.