Не реконструкція: для аеропорту під Полтавою збудують нову злітну смугу

Не реконструкція: для аеропорту під Полтавою збудують нову злітну смугу

Розробка проєктно-кошторисної документації з реконструкції злітно-посадкової смуги КП «Аеропорт-Полтава» – на фінальному етапі. Про це зазначив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов на зустрічі з головними редакторами регіональних ЗМІ з нагоди двох років перебування на посаді.

«Питаннями, які стосуються аеропорту, займаємося постійно. Це масштабний проєкт. Документація з реконструкції злітно-посадкової смуги незабаром проходитиме експертизу. Нині чекаємо, щоб на сесії Полтавської міської ради наступного тижня затвердили будівні умови. Розширюємо площу аеропорту, бо необхідно збільшити охоронну територію. Займалися викупом земельних ділянок у людей, виділяли для цього кошти, бо необхідно було збільшити злітно-посадкову смугу, щоб відповідати міжнародним стандартам»,розповів Олег Синєгубов. 

За словами Синєгубова, проєктанти зробили попередні висновки, що реконструкція злітно-посадкової смуги недоцільна. Необхідно будувати нову. Вартість робіт приблизно однакова. Нагадаємо, нині «Аеропорт-Полтава» має сертифікат на прийом літаків малої авіації, але без пасажирів.

Фото: Економічна правда