Розрита яма й розкидані бордюри: Теплоенерго не прибрало після ремонту біля будинку на Огнівці

Агов! Допоможіть! Наш будинок – вулиця Залізна, 15. «Полтаватеплоенерго» кожний рік міняє труби в одному і тому ж місці. В цьому році розрили ще в кінці липня – викопали яму, розкидали бордюри, огородили і покинули.

Клич про допомогу опублікували в одній з полтавських груп. Тротуар за цією адресою засипаний щебенем, а з боків, замість зелених насаджень, – пісок з камінням, обурюються місцеві.

Віра Іллінічна, мешкає за адресою вул. Залізна, 15:
Тільки почалася весна, посіяла квіти, і вони мені як розкопали, і все. І ось це ціле літо, ось нещодавно засипали цю яму, і то – привезли одне каміння. Вчора приїхали бордюри позабирали.

Тротуар хоча б вузенький би нам зробили, вужчий від ось цього.

Світлана, мешкає за адресою вул. Залізна: Як йдеш, мені, незрячій, це добре, що у мене супроводжуюча веде, соцпрацівник, а як сама у поліклініку йду, то ну як незручно.
У «Полтаватеплоенерго» підтвердили - за цією адресою справді провели ремонт.

Олександр Циганок, речник пресслужби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»:  По їх завершенню ближче до початку осені фактично відновлення благоустрою відбулося, але частково. Воно було пов’язано з тим, що після виконання робіт, відновлення трубопроводу, часткової заміни на новий закрили латки, засипали ґрунтом і вирівняли шаром щебенем.

Олександр Циганок пояснив: щебінь не всівся, тому мешканцям доведеться пожити без асфальту декілька місяців:

Олександр Циганок, речник пресслужби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»: Якщо цього не зробити, то присяде і щебінь, і разом з ним присяде той свіжопокладений асфальт, і утвориться яма, в якій буде застоюватися рідина. Взимку це взагалі небезпечно.

Нині щебінь ущільнюється, пояснюють в «Полтаватеплоенерго». В холодну пору року не асфальтують через низьку ефективність такої роботи. До того ж, взимку не працюють асфальтобетонні заводи. Відтак, благоустрій території, говорить Олександр Циганок, планують завершити вже навесні.