Завершення Великого посту

Великий піст -найдовший і найважливіший серед інших багатоденних постів. Цього року він тривав з 18 березня по 5 травня. Впродовж цього терміну постуючі не вживали м’яса, риби, молочні продукти та яйця. Тому важливо без шкоди для організму повернутися до звичного раціону. Існує 5 нескладних правил-наголошують медики, які допоможуть вам у цьому.

 Андрій Дзюба
терапевт міської лікарні №5
"Первое правило -это не спешить. И расширять рацион постепенно, включая привычные ранее продукты . Для человека здорового этот период может быть означен 7 днями. Для человека, страдающего различными заболеваниями желудочно-кишечного тракта, этот период более лонгирован -до двух-трёх недель."
Друга порада лікаря -віддавати перевагу нежирним сортам м’яса. Це не тільки виходячи з посту, а й у повсякденному житті. Третій крок -поступове включення до раціону молочних продуктів. Починати краще із кефіру та ряжанки.

"Четвёртое правило -строгое правило в отношении алкоголя. Алкоголь при выходе из системы зауженого питания, не рекомендуется первые дни."
Якщо ж, в силу певних обставин, повністю відмовитися від алкоголю неможливо -оберіть вино. Добова норма -до двохсот мілілітрів.

"Если сели за стол -пусть это будет общение и разумное употребление по количеству и составу пищи."
Дотримуючись цих правил, говорить Андрій Дзюба, ви з легкістю повернетеся до звичної їжі не просто без шкоди для організму, а й з неабиякою користю.