Профілактичний рейд лісами

Спекотними днями кількість пожеж у лісах збільшується. Найголовніша причина цього, за словами пожежників, необережне поводження з вогнем. І ,хоча законодавством України, передбачені місця де можна розводити багаття, громадяни найчастіше віддають перевагу лісам. Тому, аби уникнути непоправного, працівники Державної служби надзвичайних ситуацій, спільно із представниками лісового господарства області провели рейди лісовими масивами області. 

Сергій

"У нас все як має бути по техніці безпеки. Готуємо зараз страву, святкуємо День народження. Все робимо, як має бути."

Олександр
"...перед тим, як розводити багаття, ми викопали спеціальну ямку. Дітей не підпускаємо, поблизу вогнища є вода для екстренного гасіння."
Існує відповідальність за порушення правил пожежної безпеки, повідомляють працівники ДСНС. Найчастіше -адміністративна та штраф. Але, якщо вогонь вийшов за межі багаття -кримінальна. Крім рейду, проводяться і інші профілактичні заходи.
Анатолій Тумко
міжрайонний мисливствознавець Полтавського державного лісгоспу
"...лісівники працюють, щоб не допустити пожеж. Створені групи, разом із працівниками управління надзвичайних ситуацій, спільно із співробітниками органів внутрішніх справ."
До того ж, працівники Полтавського державного лісгоспу закликають жителів та гостей міста не спалювати траву, не засмічувати ліси та не створювати пожежонебезпечних ситуацій.