На Полтавщині почав роботу гуманітарний штаб

Гуманітарний штаб займатиметься організацією надання гуманітарної допомоги Сумській і Харківській областям, переселенцям та забезпеченням стабільної гуманітарної ситуації на Полтавщині.
«Для цього створюємо матеріальний резерв, який постійно буде оновлюватися. Влада, волонтери та бізнес координують свої дії через штаб, який очолює один із моїх заступників у військовій адміністрації. Визначили відповідальних за напрями — медицина, продукти, діти, переселенці тощо. Їх координують відповідні підрозділи військової адміністрації. Визначилися з логістичними ланцюгами збору, зберігання та транспортування гуманітарної допомоги. Є бази та транспорт», - повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.
До роботи долучилися IT-шники, транспортники, виробники харчової продукції, інші представники бізнесу, волонтери, Червоний Хрест, громадські організації.