Вітання ветеранів ВВВ

Про жахливі події Великої Вітчизняної війти сучасники дізнаються із книг та фільмів. Та на полтавській землі є ті, хто безпосередньо боровся за свободу українського народу. На жаль, з кожним роком, ветеранів стає все менше. Тому до тих бійців, що зараз лікуються в обласному клінічному госпіталі, із подарунками та побажаннями завітали очільники області.

Іван Момот
 Голова Полтавської обласної ради
"Для мене -це найвеличніше свято. Це День великої перемоги.Війна -це завжди трагедія. Величезне горе. Ми повинні пам'ятати і про ті дні, і про той героїзм простого радянського солдата. Простого воїна-визволителя."

 Олександр Удовіченко
 Голова Полтавської обласної державної адміністрації
"Тут немає проблем. тут є сьогодні достойне харчування, є ліки. Тому ми разом із депутатами обласної ради все, що вноситься як пропозиції Департаменту охорони здоров'я, підтримуємо і фінансуємо."
Лікування ветеранів, розповідає начальник цього медичного закладу, з певних причин не спрямоване на вирішення якоїсь однієї недуги. Воно комплексне.

 Сергій Голубєв
 нач.обласного клінічного госпіталю для ветеранів
"Наші ветерани війни -це хворі похилого віку, тому практично немає органу чи системи, яка б цьому віці була не вражена."
Сергій Голубєв додає, що лікування у госпіталі безкоштовне і з кожним роком удосконалюється.