Готовність пляжів

У Полтаві пляжів немає, повідомили в рятувально-водолазній станції. Офіційно в обласному центрі діють 4 місця відпочинку на воді. Різниця між пляжем і таким місцем відпочинку - в облаштуванні території та дотриманні санітарних вимог. Нині жоден, так званий пляж, не відповідає нормам. Полтавці, які вже почали ніжитися на сонечку та хлюпатися у Ворсклі, зазначають, перший міський точно пляжем назвати складно.

" Пляж естественно требует не то, что капитального ремонта, начиная с песка и заканчивая…душевой кабинки нет, туалет вы видите. Условий никаких нет, поэтому называть это пляжем - слишком громко.
 Видите, какие здесь заросли, трущебы. Некоторые вещи мы самостоятельно берем и убираем по возможности вот с товарищем."
" - А річка яка грязна. Це ж її ніхто не чистив Тоді в навєрно 30-40 і більше ніхто його не чистив. Все каналізація в неї стікає. Так що стараюся менше купаться. Боюсь, просто боюсь."
" - Грязило, вот и все. Что же тут. Пожелать лучшего, как раньше было. "
" - Вода - хорошо, песок - хорошо, только если бы был порядок, тоже б было б хорошо. Чтоб мусор не был, стекло валяется, пробки всякие и можно ногу порезать."

Підготовка до купального сезону розпочинається 13 травня, повідомили в прес-службі міської ради. Техногенно-екологічна комісія визначить готовність місць відпочинку на воді до прийому полтавців. Тоді ж і нададуть рекомендації орендарям, що потрібно покращити на так званих пляжах. Купальний же сезон раніше червня не розпочнеться.
На повну вже працюють рятувальники. Вони чатуватимуть на 17 місцях масового відпочинку на воді.
Стан води вже не вселяє довіри. А що ж буде у червні, бідкаються полтавці. Працівники санітраної станції традиційно беруть воду для аналізів, слідкують за бактеріологічними та хімічними показниками. Нагадаємо, що минулого року через поганий стан водойми купання на Київському пляжі заборонили.