Громадський музей А. Кукоби

Виставкова кімната музею Анатолія Кукоби - результат кількамісячної роботи «Фонду захисту та підтримки талановитих дітей», який носить його ім’я. Фондівці говорять: останнім часом чимало полтавців зверталися до них із проханням зробити доступ до музейних експонатів простішим. Вхід до виставкової зали, як і загалом до музею, який розташований біля галереї мистецтв, буде вільним. З відвідувачами працюватимуть екскурсоводи.

Костянтин Іщейкін
співзасновник «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» ім. А. Кукоби
«Співробітники «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» розповідатимуть про фотографії та інші експонати. Окрім цього, у виставковій кімнаті показуватимуть фільми про Анатолія Тихоновича. Поки що таких фільмів 5, але ми шукатимемо матеріали і монтуватимемо нові фільми.»

Новий відділ музею зібрав більше 100 фотографій першого мера міста від самого дитинства. Окрім цього, на експозиції представили безліч особистих нагород та грамот «батька Полтави», а також подарунків від колег та гостей з інших міст та держав. Проте ця колекція у виставковій кімнаті лише тимчасово - фонд планує відкривати нові виставки, використовуючи скарбницю музею.

Костянтин Іщейкін
співзасновник «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» ім. А. Кукоби
«Це можуть бути і виставки на спортивну тематику, на тематику співпраці Кукоби із ветеранами, молоддю, інтелігенцією, лікарями. Анатолій Тихонович зробив величезний внесок у кожну сферу життя Полтави.»

Надбання музею постійно поповнюється - друзі та знайомі передають сувеніри, трофеї та фотографії. Тож працівники фонду впевнені: експонатів вистачить ще не на одну виставку. Новий відділ музею працюватиме щовівторка, у решту днів тижня - за домовленістю співробітників фонду.