Громадська приймальня з юридичних консультацій

Громадську приймальню з правових консультацій відкрили за ініціативи обласної бібліотеки для юнацтва. На базі закладу вже 10 років працює правознавчий клуб «Феміда», тож юридична тематика - не чужа для колективу бібліотеки. Приймальню створили за сприяння Всеукраїнської спеціальної колегії з питань боротьби з корупцією, а саме боротьба з корупцією, а також допомога правоохоронцям - головні цілі роботи приймальні. Обслуговуватиме вона в основному полтавську молодь.

Валентина Вождаєнко
заступник начальника управління культури ОДА
«Молодь - це не корупціонери, але це наше майбутнє. Якщо ми правильно закладемо правові відносини, правильно виховаємо молодь, то завтра буде результат.»

Громадяни зможуть отримати консультації з будь-яких юридичних питань - від земельних відносин до соціального забезпечення.

Олександр Ковжога
керівник регіонального управління Всеукраїнської спеціальної колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю у Полтавській області
«Люди приходять до нас, ми роз’яснюємо їм, чи правильно їм надали допомогу з конкретних питань і допомагаємо їм відстояти їхні права.»

У колегії зазначають: приймальня працюватиме щочетверга окрім останнього четверга місяця у одній з читальних зал бібліотеки. Юристи спілкуватимуться із громадянами із 10-ї до 12-ї. Обіцяють: послуги будуть безкоштовними, до того ж люди зможуть користуватися правовою літературою з архівів бібліотеки.