Міжнародна конференція у ПНТУ

Зростання ролі управління, що визначає рівень та темпи зростання ефективності суспільного виробництва обумовило проведення на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка міжнародної науково-практичної конференції.

 Володимир Замикула, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації
"Сьогодні глобальний світ, тому і проходить міжнародна конференція науковців, що звіряють годинник із тим, що відбувається у нас в країні та навкруги. "
До участі в роботі конференції залучені представники наукових шкіл з багатьох країн, що підтверджує її міжнародний статус.

 Ірина Маркіна, доктор економічних наук, завідувач кафедри « Менеджмент адміністрування»
" Вагомий статус ПНТУ ім.Кондратюка, як одного з провідних внз, що готує фахівців з економічних спеціальностей підтверджує рівень учасників конференції: 350 учасників внз та 27 учасників з Європи та Америки. "

Також позитивним фактором у роботі конференції є активна участь студентів технічного університету в її організації. Наукові публікації та практична робота студентів дозволять їм в майбутньому забезпечити мобільність освіти та адаптованість на ринку праці.

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості
"Менеджери затребувані. У нас є домовленість з ректором вузу з приводу організації в перспективі стажування студентів. "
Подібні конференції вирішують низку важливих питань, зокрема зростання ролі управління та менеджмент у системі сучасного підприємства. Але одним із найактуальніших залишається вирішення завдання щодо підготовки справжніх професіоналів, які в майбутньому стануть високоефективними управлінцями.