Засідання комісії ОР з питань регламенту депутатської діяльності та інформаційної сфери

Питання суспільної моралі було головним на засіданні комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери. За словами депутатів, проблема моральних цінностей серед населення області останнім часом стоїть досить гостро. Особливо це стосується молоді. Керівництво області вважає: основна надія - на засоби масової інформації. Комунальним ЗМІ хочуть доручити створювати додаткові рубрики та матеріали, що пропагують здоровий спосіб життя та справжні людські цінності.

Микола Перепелиця
директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
«З’являються свастики навіть у Полтаві - на парканах, на стінах будинків. Значить звідкись проростає це зло. Причина - чимало молодих людей та дітей не розбираються у цих питаннях. Тож ЗМІ мають відіграти тут значну роль.»

Також члени комісії розглядали можливість створення в області так званих комунальних інформаційних центрів. Фактично це об’єднання місцевих редакцій дротового радіо та газет, щоправда, можливі й інші формати. Депутати зазначають: це дасть змогу зекономити бюджетні кошти на оренді приміщень, зарплатах працівникам та транспорті. На Полтавщині вже працюють такі центри, зокрема, у Миргороді та Нових Санжарах. Цілком можливо, що найближчим часом у Полтаві з’явиться інфоцентр «Новини Полтавщини». Окрім цього, на засіданні обговорили роздержавлення комунальних ЗМІ. За словами Миколи Перепелиці, виходити з державної власності ЗМІ не забороняють, більше того, інколи це необхідно задля підтримки свободи слова. Однак нерідко редакціям газет чи радіо складно вижити без фінансової підтримки з боку влади.