Постійна комісія ОР з питань екології та раціонального природокористування

Дозвіл на мисливські угіддя слід видавати на 15 років. Таку пропозицію на сесію обласної ради надала постійна комісія з питань екології та раціонального природокористування. На думку депутатів, цього терміну достатньо, аби відновити поголів’я тварин та птахів і рослинне середовище. Загалом мисливці муситимуть протягом поточного року відновити поголів’я водоплавної дичини та зайця-русака. Дозвіл на користування угіддями можуть забрати, якщо мисливці не дотримуватимуться певних правил.

Іван Момот
голова обласної ради
«Перша умова - це зберегти те, що є - ліси, угіддя. Окрім цього слід розводити звіра, вкладати кошти, полювати згідно законодавства.»

А ось на засіданні комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу обговорювали перспективи комунального підприємства «Полтавапаливо». Воно реалізує вугілля, і через газифікацію населених пунктів області обсяги продажів цієї сировини щороку зменшуються. Окрім цього у більшості населення та бюджетних установ немає автоматизованих котлів, і підприємство змушене працювати збитково. Тож їм доводиться шукати інші джерела доходу - «Полтавапаливо» торгує щебенем та здає в оренду розвантажувальну техніку.

Олександр Гриценко
директор ПОКВКП «Полтавапаливо»
«Не зважаючи на те, що у 2012 році у нас обсяги виробництва вугілля зменшилися на 3 тисячі тон, загальний обсяг виробництва виріс на 1.5 млн.»

Підприємство вважає: перспективи для розвитку є. Якщо котельні перейдуть на паливо з біомаси, «Полтавапаливо» зможе розраховувати на прибуток.