Студії вокалу при ОЦЕВУМ – 4 роки

14 травня відсвяткувала своє чотириріччя студія естрадного вокалу при обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді. Керує нею відомий співак, композитор, аранжувальник Геннадій Рагулін.

 Геннадій Рагулін
 керівник студії естрадного вокалу при ОЦЕВУМі
«Сегодня у нас отчет студии, мы его проводим раз в год и показываем все наши достижения. Показываем лучшие номера и свое творчество»
Творчий гурток підтримують громадські організації, одна з яких «Молоді Регіони». Її представники відзначили активну діяльність студії та вручили її учасникам приємні презенти.

Студія естрадного вокалу була заснована у 2009 році, відтоді при студії були створені цікаві шоу програми, юні співаки брали участь у концертах обласних і міських центрів культури, проводили благодійні концерти у медичних закладах, виступали на різноманітних конкурсах і фестивалях.

 Леся Фаліна
 колишня учениця студії естрадного вокалу Геннадія Рагуліна
«Я навчаюся у Харківському музичному училищі, а починала свій творчий шлях з студії Рагуліна, і мені дуже приємно сьогодні виступати на цій сцені»
Творчій звіт гуртка збігся з днем народженням його керівника, якого впродовж концерту урочисто вітали друзі, колеги, та учні. У планах студії естрадного вокалу нові пісні та концерти, і навіть постановка власного дитячого мюзіклу.