Зустріч з послом

Україна має товариша на шляху до євроінтеграції, адже як зазначає пан Крістоф Вайль Німеччина обстоює підписання Угоди про асоціацію між ЄС та Україною. А от у разі укладання договору Полтавська область із своїми здобутками та потенціалом отримає великі можливості як у сфері економіки так і у сфері сільського господарства.

 Крістоф Вайль, Надзвичайний і Повноважений Посол ФРН в Україні

"Гадаю, що після імплементації, після здійснення цього договору Полтавська область стане надзвичайно привабливим регіоном для іноземних інвестицій. "

2013 рік можна назвати доленосним для України. Адже «домашнє завдання» поставлене Європейський союзом має бути виконане до саміту у Вільнюсі, а очікування на сам перед стосується трьох основних напрямків: виборчого законодавства, реформи правосуддя та вибіркового судочинства.

 Крістоф Вайль, Надзвичайний і Повноважений Посол ФРН в Україні
" Ми звеликим полегшенням сприйняли помилування Луценка, завдяки цій обставині було усунуто серойзну перепону на шляху до Вільнуса. "

Також пан посол розповів що, стосовно договору про асоціацію, ЄС розробив план дій відносно полегшення візового режиму, а нашою спільною метою є скасування візового режиму, але тут на перешкоді стоїть пробрема з корупцією.