Сесія МР

Найперше сесія розглянула кадрові питання - депутат Андрій Мартенс написав заяву і склав свої повноваження. Його місце посяде наступний номер списку партії Фронт Змін Олександр Артеменко. Другий, хто втратив бажання працювати у міській владі - екс-заступник міського голови Олександр Найпак, а також колишня голова Ленінської райради Світлана Воронова. Нікого з них на сесії не було.
А після того депутати приступили до розгляду питань порядку денного. Найперше - розподілили гроші, які залишилися в бюджеті з минулого року, а також надійшли від держави у вигляді субвенції. Найбільше отримає управляння освіти, яке за 1.6 мільйона ремонтуватимуть системи опалення у школах міста. Також 504 тисячі гривень заплатять управлінню охорони здоров’я, зокрема, на 172 тисячі закуплять медикаменти. Серед інших видатків, За 300 тисяч гривень цього року ремонтуватимуть опори ліхтарів, за 157 тисяч - табір Олімпійські надії.

Також відзвітувалися за результатами ревізії, під яку потрапив міський бюджет.

 Тетяна Чумак
начальник бюджетно-фінансового управління міськвиконкому
" Об’єктами ревізії були... ...Полтаваелектротранс"

Одне з резонансних питань порядку денного - доля так званих червоних казарм. З них зроблять те, на що ніхто не очікував: духовну школу Української православної церкви. Владика Филип, за словами мера, випросив віддати ці примішення Московському патріархату.
Суперечка виникла в наступному: чи має право місто змінювати профіль приміщення, адже раніше це притміщення призначалося для військових.
Вирішили так: спочатку прийняли до комунальної власності, тепер віддамо церкві, а міністерство потім дасть роз"яснення.
Депутати також вкотре списали комунальне майно, серед якого тролейбуси та сміттєвози.
Внесли на сесії депутати і зміни до програми висвітлення своєї діяльності. До майже сімсот тисяч гривень додали ще сто тисяч . Тепер разом із раніше затвердженими раніше ЗМІ розповідатиме про роботу міської ради і студія Місто.

Одним із останніх питань був вихід Полтави з асоціації міст України. Причина проста: асоціація членські внески збирає, а діяльності -вважає Олександр Мамай жодної не проводить.
Нагадаємо асоціація створена на початку становлення української державності і Полтава була однією з перших у засновниках. За мету асоціація ставить сприяння розвитку і зміцненню місцевого самоврядування;
захист прав та інтересів територіальних громад, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб в різних органах влади та управління;
налагодження взаємодії та співпраці з органами місцевого самоврядування зарубіжних країн.
До складу асоціації входять більше півтисячі територіальних громад.

Після того, розглянувши ще низку додаткових питань, депутати розійшлися.