Борги по зарплаті

Віце-прем’єр Олександр Вілкул висловив незадоволення повільним скороченням погашення заборгованості по заробітним платам. У порівнянні з початком квітня сума боргу по Україні зменшилася на 35 млн. грн. або на 3,2 % та станом на 13 травня поточного року складала 1 млрд. 43 млн. гривень.

 Олександр Вілкул, Віце-прем’єр-міністр України
"Полтавська область, заборгованість 13,4, кількість підприємств -2, сума боргу -829 тисяч. "

У нараді також взяла участь і Міністр соціальної політики Наталія Королевська, яка зазначила, що лише чотири області України дотрималися графіку погашення заборгованості, і Полтавщина серед них.

Наталія Королевська, Міністр соціальної політики
" Я особую благодарность хочу сказать 4 областям которыє полностью придерживались графика, это Днепропетровская, Полтавская, Черкаская иЧерниговская области. "

Губернатор ж у свою чергу зазначив, що хоча в області ситуація досить непогана, він і надалі буде контролювати стан заборгованості, але деяким підприємствам допомога держави все ж таки потрібна.
 

Олександр Удовіченко, голова ОДА
"В мене прохання все-таки дати доручення цій державній структурі більш уважно подивитись, для того щоб ми визначились також по ліквідації є вже призначене засідання. "

Також на нараді озвучили звіти профільних Міністерств по вирішенню питання на підприємствах, які входять до їх компетенції.