Молоді регіони

Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Молоді регіони» об’єднує молодих людей навколо вирішення актуальних питань сьогодення. Для того щоб підбити підсумки своєї роботи та визначити плани на майбутнє організацією були скликані вже четверті загальні збори

 Олексій Чепурко
 голова Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Молоді регіони»
"За минулий рік нами було проведено 300 заходів, спрямованих на залучення молоді до здорового способу життя, дозвілля молоді, співпраця асоціації інвалідів, з дитячими садками, робота з студентським самоврядуванням "

 Олександр Удовіченко
голова Полтавської обласної державної адміністрації
" Структура, яка показала, що вона здатна займатися серйозними справами для молоді."
Молоді активісти організації висловлюють надію, що в майбутньому буде організовано та проведено ще більше акцій та проектів.

Дарія Колесніченко

активіст громадської організації «Молоді регіони»
" Мені дуже приємно робити щось для країни.  Ми проводимо різні заходи для дітей, також заохочуємо спорт."

Громадська організація «Молоді регіони» співпрацює з органами державної влади, переймаючи в них досвід по організації масових заходів.

Оксана Деркач
 голова Полтавської міської організації Партії регіонів
 "Спільні заходи, що ми проводимо вони згуртовують молодь, згуртовують мешканців нашого міста навколо добрих, хороших справ."
У «Молодих регіонів» амбіційні плани на майбутнє, і одна з головних цілей об’єднати амбітну, цілеспрямовану молодь, яка прагне самореалізації та бажає змін на краще, як у собі, так і в своїй країні.