Посол Німеччини зустрівся із студентами ПНТУ

Посол Німеччини в Україні доктор Крістоф Вайль приїхав до Полтави у рамках наукової конференції фонду Александра фон Гумбольта . У планах посла зустрічі з керівництвом міста та області, а також зустріч з університетською молоддю, а саме із студентами Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.
Крістоф Вайль
посол Німеччини в Україні
" Я сподіваюсь на жваву, активну дискусію, і сьогодні хочу говорити про відносини України та Німеччини, а також України та Євросоюзу "
Результат участі технічного університету у міжнародних наукових конференціях -збільшення можливостей для студентів та потенційних абітурієнтів. Це і програми академічної мобільності студентів, і співпраця у науково-технічних і культурно-мистецьких проектах.

Богдан Коробко
 проректор з науково-педагогічної роботи ПНТУ ім. Ю. Кондратюка
" Міжнародне співробітництво нашого університету активно розвивається і свідченням тому є сьогоднішній візит посла. Наш університет має активні зв’язки з Німеччиною, відбуваються академічні обміни і з економічних факультетів, і з інших факультетів, що проходять магістерські програми"

Виконуючи угоди у рамках бюджетних програм українського уряду, Національний університет надає студентам можливість здобувати подвійний диплом, а також розширювати напрями підготовки освітньо-кваліфікаційних рівнів.