молодіжний бізнес-інкубатор.

Аби дати молодим та активним людям можливість розвиватись та почати власну справу, на базі Національного технічного університету та бізнес-центру планується створити молодіжний бізнес-інкубатор. Який забезпечить майбутніх підприємців досвідом, найкращі ж отримають фінансову підтримку.

 Олена Адамович, заступник голови ОДА з питань економіки, фінансів та споживчого ринку
"В таких бізнес –інкубаторах вони будуть писати бізнес-плани, ми будемо проводити конкурс і кращі отримуватимуть фінансову допомогу з обласного бюджету на реалізацію своєї приватної ініціативи. "

Як зазначає представник Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва ситуація яка склалась з бізнесом в Полтавщині на всеукраїнському рівні виглядає досить не погано. Область посідає друге після Київщини місце, але і тут є свої але, які можна усунути тільки об’єднавши зусилля.

Андрій Огородніков, представник Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва
"Может мы все-таки, региональная рада внесёт какие-то предложения, а ми постараемся успеть, это сделать, хотя бы относительно продолжения аренды земли, для того что бы внести это в программу. "

Окрім того проектом програми планується й надалі сприяти розвитку державно-приватного партнерства, адже область зацікавлена у ньому, особливо у сферах житлово-комунального та дорожнього господарства, утилізації відходів, охорони здоров'я, туризму та відпочинку.