Фотовиставка «+Жінка = Життя»

ВІЛ позитивні жінки відкрито показали своє обличчя, щоправда в об’єктив камери відомого київського фотохудожника Олександра Глядєлова. А от переглянути світлини мають змогу усі бажаючі, відвідавши експозицію «+Жінка = Життя», що розпочала роботу в приміщенні художнього музею «Галере мистецтв» з ініціативи Благодійної Асоціації «Світло надії»

Надія Тімошенко, заступник виконавчого директора БА«Світло надії»
"Сьогодні ВІЛ позитивні жінки зробили перший крок назустріч суспільству, тим що вони відкрили своє обличчя вони говорять, подивіться ми такі самі жінки як і ви, з такими ж радощами, з такими ж проблемами, з такою ж красою з такими ж планами на майбутнє."

Основна мета виставки привернути увагу до проблеми ВІЛ/СНІДУ, адже в націй країні ситуація із захворюваністю давно сягнула розмірів епідемії. Тільки за перший квартал 2013 року у Полтавській області виявлено 130 нових випадків захворюваності, зазначає Анатолій Павленко.

 Анатолій Павленко, начальник відділу у справах сім'ї та реалізації молодіжної політики МВК
"Сьогодні проблема ВІЛ/СНІДУ на слуху в кожного, але чи маємо ми достатньо сили, достатньо мужності сказати, що ми відповідально ставимось до цієї проблеми, чи дійсно ми дотримуємося всіх тих пересторог, які нам доводять лікарі і соціальні працівники, чи дійсно ми несемо відповідальність за себе і своїх ближніх на шляху боротьби зцією проблемою "

Кор. з/к. Першими відвідали експозицію майбутні соціальні педагоги, а зараз студенти національного педагогічного університету, адже саме вони в майбутньому будуть надавати допомогу ВІЛ позитивним людям

 Анастасія Любченко ,студентка
 "Це частина моєї майбутньої професії, я дуже вражена цими людьми, зокрема тим, що вони не бояться висвітлити себе на рівень український, наскільки я розумію, ця виставка пройде ще не одне місто і це дуже важливий крок у житті. "
Фотовиставка лише перший із запланованих заходів присвячених Дню пам’яті людей, що померли від СНІДу, який у всьому світі відзначають у третю неділю травня.