Реформи у медичній галузі

Ірина Акімова побувала у поліклініці четвертої міської лікарні, де вже кілька років впроваджують електронний облік пацієнтів. Усі дані про кожного відвідувача поліклініки містяться в електронному вигляді, а хворі мають ось таку облікову картку, за якою лікарі виписують рецепти, здійснюють огляд та направляють на лікування. Інформацію для централізованої системи збирали за медичними картками з усіх лікарень Полтави.

Леонід Куроєдов, головний лікар 4 міської клінічної лікарні Полтави
" Дільничні медсестри приходили до нас і ми разом із ними вносили інформацію по всьому населенню Полтави в один сервер і таким чином ми створили реєстр пацієнтів. "

Ірина Акімова, якій продемонстрували систему електронного обліку в дії, відзначила її ефектинівсть для регіону, який не є профільним, основним у реалізації медичної реформи. Перший заступник Адміністрації Президента зазначила, що нині на часі буде спрощення фінансування таких закладів, нарахування зарплати медикам залежно від обсягу та якості наданих послуг, а також стимулювання інновацій у медичній галузі.

Ірина Акімова, перший заступник Адміністрації Президента України
" Здесь есть много интересных инициатив, которые идут в духе реформ, начаты даже не 2-3 года назад, и они уже дают контретные результаты. "

Також Ірина Акімова провела зустріч із медиками Полтавської області, керівниками профільних управлінь та закладів, де вже з усіма обговорила головні напрямки розвитку медицини в Україні і на Полтавщині.