Міжнародна співпраця ПНТУ

Реалізація стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону відкриває нові можливості для Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, щодо виконання грантових проектів. Тому, за словами ректора Володимира Оніщенка, підписання проекту договору про співробітництво між вишем та освітніми закладами Боснії та Герцеговини, щонайменше на 5 років,- значний крок уперед.

 Володимир Оніщенко
 ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка
"Взагалі сьогодні міжнародна діяльність в університеті є одним із пріоритетів Міністерства освіти і науки. Тому наш університет на сьогоднішній день є лідером в розвитку міжнародного співробітництва."
Узгоджено конкретні заходи співпраці: впровадження програми академічної мобільності студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», проведення спільних наукових заходів, організація короткотривалого навчання та стажування студентів у рамках роботи літніх шкіл.
Енвер Халімович
 ректор університету Тізли (Боснії та Герцеговини)
"Ваши студенты могут приехать в летнюю школу. А в следующем году приедут наши студенты и подготовяться на факультете "Нефти и газа"."
Та першочергове завдання, додає Володимир Оніщенко, ректор технічного університету,- обмін студентами. Тому, відбір тих, хто удосконалить свої знання закордоном,- на конкурсній основі. Перевагу віддадуть тим, хто вільно володіє іноземною мовою.