Боротьба за ринок

Міська рада вкотре відміняє рішення по продажу землі під центральним ринком.З дві тисячі десятого тягнеться епопея судових засідань та з"ясувань обставин - чи законно продана земля під ринком. Як тільки доводиться до завершення черговий виток судових рішень на користь сьогоднішніх власників - міська влада приймає чергове під новим соусом - про скасування продажу земельної ділянки - і вуаля - вся судова тяганина розпочинається з початку. - розповідає представник власника центрального ринку Юрій Непорада.

Юрій Непорада
представник власника центрального ринку
"Третій раз за останні три роки міська рада скасовує рішення про земельну ділянку під ринком. Два рішення вищого адміністративного суду на нашу користь - і питання знову повертається на початкову стадію. Як це назвати як не рейдерство. Це настояща війна між підприємцями та владою, говорять людям одне, про необхідність підтримки бізнесу і т.д. - а на практиці - війна. і те що недавно ринок охопив вогонь - вважаю не зовсім випадково."

Нинішньому меру як кістка в горлі те, що він не контролює центральний ринок. Адже практично всі ринки у місті та стоянки обслуговує сьогодні комунальне підприємство Полтавасервіс. Як запевняв Олександр Мамай після свого приходу на посаду - Полтавасервіс після так званої комуналізації перераховуватиме до бюджету міста мільйони гривень, казна матиме грошей на безліч проектів. Та виявляється - Полтавасервіс крім податків не перераховує до бюджету нічого. Адже - говорить Юрій Непорада міські депутати надали змогу підприємству не робити відрахування прибутку до бюджету.
Та разом з тим періодично списують комунальне майно.
 Юрій Непорада
 представник власника центрального ринку
"Практично кожну сесію депутати приймають рішення про списання майна, то трлейбуси, то сміттєвози, то снігоприбиральна техніка - все іде під ніж. Та коли це таке було щоб стільки списувалося. Добрий господар перш ніж викинути старе- купує нове. А потім виникають запитання - чому в нас нерегулярно вивозиться сміття ? прибирається сніг,парки, коситься трава, проблеми з транспортом, собаки кусають дітей і так далі."

Проте сил у влади вистачає на судові розбирання. Коментарі отримати від пресслужи міської ради нам не вдалося.