Крадіжок поменшало

З початку року правоохоронцями розкрито понад 500 справ, щодо квартирних крадіжок. Затримано таку ж кількість злочинців. Як повідомили на тематичній прес-конференції, аби зберегти своє майно, все більше полтавський сімей встановлюють кнопки термінового виклику нарядів міліції. На таких об'єктах жодної крадіжки не зафіксовано.
Сергій Порада
 начальник УДСО в Полтавській обл.
"На сьогоднішній день зменшення злочинності. Тому що кожного місяця, року збільшується кількість об'єктів і квартир, які здаються під охорону.""Можу навести приклади, що під охороною знаходяться у нас 2974 об'єктів різних форм власності і 2666 квартир."

З початку року на Пульті централізованої охорони зареєстровано понад 2 тисячі спрацювань сигналізації на об'єктах, здійснено таку ж кількість виїздів.
Сергій Токар
старший оперуповноважений в особливо важливих справах УКР УМВС України в Полтавській обл.
"Всього на території області зареєстровано 247 крадіжок. Це на 50 злочинів менше, ніж за аналогічний період минулого року.""Злочини ці скоюються шляхом взлому серцевини замка і віджиму пластикових вікон."

Правоохоронці наголошують -у період відпусток попіклуйтеся про своє житло. Якщо немає можливості встановити тривожну кнопку чи сигналізацію -попросіть сусідів, друзів наглядати за квартирою.