«Розбірки» на Алмазному

Свідками кривавої «розбірки» на перехресті вулиць Калініна та 23 вересня стали десятки перехожих, адже сталася вона серед білого дня. Як стверджують очевидці, молоді люди почали лупцювати один одного, а незабаром в діло пішла зброя. Місцеві жителі не на жарт перелякалися, один зі свідків події викликав міліцію.

Юрій Сулаєв
начальник ЦЗГ УМВС Полтавщини
 «На сьогоднішній день, за фактом цієї бійки, працівники Октябрського райвідділу міліції відкрили кримінальну справу за частиною 4 статті 296 кримінального кодексу України. Вона кваліфікується як хуліганство, тому що вона була із застосуванням травматичної зброї. Санкціями цієї статті передбачено ув’язнення від трьох до семи років. На разі працівниками міліції проводяться ряд заходів щодо встановлення осіб, що брали участь у цьому конфлікті»
Місцеві мешканці замість того, щоб займатись своїми справами, відпочивати, гуляти стали учасниками дуже небезпечної пригоди.
 Катерина Голтвянська,журналіст
 "Сутичка між двома невідомими угрупуваннями відбулася прямо на цьому місці. Все що залишилось після перестрілки це гільзи, одну з яких знайшли мешканці сусіднього будинку."
Жоден з перехожих на щастя не постраждав. Звернень учасників сутички ні до міліції ні до лікарні поки що немає.
В даний час правоохоронці активно шукають свідків пригоди і обіцяють регулярно повідомляти полтавців про розслідування цієї справи.
 Юрій Сулаєв
начальник ЦЗГ УМВС Полтавщини
 «Ми звертаємося до полтавців: якщо вони знають хоча б кілька осіб, що причетні до цієї бійки, просимо надати їх дані до Октябрського відділу міліції або за телефоном 517755 або 102»
В подібних ситуаціях, радять правоохоронці, краще не втручатися в конфлікт, а відразу повідомляти про порушення у відповідні органи. Оперативне інформування надасть змогу зменшити рівень злочинності у нашому місті.