Били вікна в потягах

За 5 місяців 2013 року на дільниці обслуговування Лінійного відділу на станції Полтава зафіксовали 14 фактів знищення або пошкодження майна об’єктів залізниці, побиття лінз та світлофорів, пошкоджено сигналізатори на закриття переїзду. Все це може призвести до зіткнень автомобільного транспорту із залізничним - говорять фахівці. Усі факти внесені до єдиного реєстру та розпочато кримінальне провадження за статтею Умисне знищення або пошкодження чужого майна.Покарання передбачене- накладення штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

 Костянтин Калашник ,начальник ЛВ на ст. Полтава УМВС України на Південній залізниці, підполковник міліції
"На жаль, трапляються такі випадки, коли діти знаходять собі розваги поблизу залізниці, підкладання різних предметів на залізничну колію, кидаючи каміння у вікна вагонів. Про розбиття вікон в пасажирських та приміських поїздах надійшло 13 повідомлень, від таких дій можуть постраждати пасажири які знаходять у потягах і самі неповнолітні, бо знаходячись поблизу колії можливо отримати залізничне травмування. "

Впродовж травневих свят до лінійного відділу на станції Полтава надійшло три повідомлення за фактом биття скла на перегоні станція Селещина - станція Полтава-Південна в потягах сполученням «Київ - Донецьк», скло було побите у швидкісних потягах на одній і тій же станції. Шляхом перевірки місця пригоди та проведенням на території обслуговування відпрацювання території за декілька днів встановили причетних осіб. Ними виявилися місцеві підлітки 13-17 років , мешканці села Минівка Полтавського району. Як кажуть самі підлітки, вони не знали чим зайнятися тому, й вирішили найти собі розваги поблизу залізниці. Ніхто з них і не замислювався про наслідки які б могли настати від уламка скла, або те що і самі підлітки знаходячись біля колії теж могли постраждати. Тепер за «дитячі пустощі» прийдеться відповідати відповідно до діючого законодавства.